Sıkça Sorulan Sorular

BITFEKS.COM Bitcoinleri özgürce alabileceğiniz, satabileceğiniz ve takas edebileceğiniz bir platformdur. Bu, kaydolduktan sonra yapabileceklerinizle ilgili kısa bir bilgilendirme yazısıdır..

Bitcoin Al/Sat

Sadece birkaç tıkla çok kolay bir şekilde TRY ve USD kullanarak Bitcoin almak istiyorsanız, AL/SAT sayfamız tam size göre. Tek yapmanız gereken almak veya satmak istediğiniz Bitcoin miktarını belirlemek ve ilgili grubu girerek veya belirlediğiniz fiyatı seçerek onaylamak. Aklınızda bulunması açısından, ilk olarak hesabınıza sadece TRY, USD ve Bitcoin yatırabilirsiniz.

Bitcoin Takası Yapın

Limitli ve market yerleştirmeli olarak Bitcoin takası yapmak istiyorsanız lütfen MARKET sayfamızı inceleyiniz. Burada Bitcoin fiyat değişikliklerini inceleyebilir, market derinlik çizelgesini görebilir, tüm döviz çiftlerini görüntüleyebilir, sipariş defterine gerçek zamanlı göz atabilir ve takas geçmişini görüntüleyebilirsiniz.

Bakiye Ekleyin veya Çekin

FİNANS SAYFASI ödemelerinizi kontrol edebilmeniz için hazırlanmıştır. Burada, TL, USD ve Bitcoin bakiyenizi görebilir, yatırım veya çekim işlemini yapabilir ve Bitcoin ve diğer coinler için adreslerinizi bulabilirsiniz. Onay statünüze göre birden çok çekim ve yatırım seçeneği bulunmaktadır. ÜCRETLER VE KOMİSYONLAR sayfasındaki tablo size yükseltme seçenekleri, hesap olanaklarınızla ilgili detaylı bilgi, mevcut hesap tipiniz ve çekim-yatırım limitlerinizi komisyonlarla birlikte görebilirsiniz.

Ödeme Kartı Ekleyin

Ödemeleri ve çekimleri hızla yapabilmeniz için kartlarınızı KARTLARIM bölümünden eklemenizi tavsiye ediyoruz.Tek yapmanız kartı hesaba ekleyip sahipliğinizi doğrulamak. Ardından kart sonraki işlemlerde kullanılabilmek üzere hızlı erişime eklenmiş olacaktır. Hesabınıza birden çok kart ekleyebilir ve bunları dilediğinizce kullanabilirsiniz. Sahip olduğumuz PCI ve DSS sertifikaları sayesinde güvenliğiniz emin ellerde.

Doğrulamayı Tamamlayın

Paranızı çekmek için veya al sat fiyat limitlerinizi yükseltmek için HESABINIZI DOĞRULAMANIZ gerekmektedir. Güvenilirliği tam olarak sağlama amacıyla sizden birkaç bilgilendirici belge ve size ait dosya isteyebiliriz. DETAYLI KILAVUZumuzu inceleyerek daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz. BITFEKS.COM üzerinden onaylama işlemleri sorunsuz ve güvenli olarak gerçekleşmektedir ancak yine de yardım isterseniz, teknik destek ekibimiz sizlere 7/24 yardımcı olacaktır.

Mobil Uygulamamızı Yükleyin

Bitcoin borsasını aktif olarak takip etmek için hemen iOS ve Android UYGULAMAMIZI yükleyin. Yeni bir cihaz eklemek veya mevcut cihazlarınızı düzenlemek için hemen BITFEKS.COM sitemizden profilinizi görüntüleyin.

2FA Güvenliğini Aktifleştirin

Hesap güvenliğinizi yükseltmeniz için şiddetle Google Authenticator uygulaması üzerinden Two-Factor Authentication yani Çift Faktörlü Koruma’yı aktifleştirmenizi öneriyoruz. Alternatif olarak, 2FA’yı SMS veya arama yoluyla da aktifleştirebilirsiniz. PROFİLİNİZDEN güvenlik tercih ve seçeneklerine hemen ulaşın.