Anasayfa » Solana Coin Uzun Vadede Ne Olur?
Altcoin Genel Kripto

Solana Coin Uzun Vadede Ne Olur?

Solana Coin Uzun Vadede Ne Olur?

Solana coin, Bitcoin piyasasında yüksek oranda talep gören popüler kripto paralardan biridir. Son dönemde büyük atılımlar yaparak ön plana çıkan söz konusu coin, aynı zamanda “ethereum katili” olarak da anılır. SOL kısaltması ile işlem gören bu coin, halihazırda 158 $’dan işlem görmektedir.

Solana coin, fiyat analizi incelendiğinde bu kripto paranın son derece güçlü bir seyir izlediği görülüyor. Talebin de oldukça yoğun olduğu bu coin, güçlü hacimle piyasada işlem görmektedir. Yatırım uzmanları da coindeki bu ışığı görerek SOL’un uzun vadede yüksek getirisi olacak bir yatırım aracı olduğunu öne sürüyor.

SOL’un teknik analiz çalışmalarına baktığınızda çok önemli seviyelerin üzerine çıkarak rekorunu her geçen gün biraz daha tazelediği görülmektedir. Her ne kadar göreceli bir değerlendirme olsa da SOL’un voladitesinin de düşük olduğu göze çarpmaktadır. Bu kapsamda tokenin aşağı yönlü hareket edeceğine yönelik spekülatif haberlerin olduğu görülmektedir.

Solana Coin Uzun Vadede Ne Olur?

Önümüzeki 5 Yıl İçinde Solana Coin Ne Olur?

Yukarıda da belirttiğimiz gibi SOL, uzun vade yatırım için oldukça uygun bir kripto para olarak görünüyor. Bu coinin 2021 yılı sonu hedefi 137 $ olsa da SOL şimdiden bu değeri çoktan geçmiş gözüküyor.

Yatırım uzmanlarının güncel değerlendirmeleri incelendiğinde Solana coinin bugünkü seviyeleri dikkate alındığında söz konusu kripto paranın önümüzdeki 5 yıl içerisinde 1029 $ seviyelerinde işlem görebileceği değerlendirmesi yapılıyor.

Bugüne kadar inanılmaz bir yükseliş ile yatırımcısının yüzünü güldüren SOL, blockchain ağlarının ölçeklendirme sorunlarının çözülmesi anlamında büyük bir potansiyele sahip gözüküyor. Şirketin kısa süre önce token satışlarını değerlendirerek ciddi oranda fon topladığı da gözüküyor. Hatta toplanan fon değerlerinin 314 milyon $ dolaylarında olduğuna yönelik çeşitli haberlerin varlığı da gözden kaçmıyor.

Solana, topladığı fon değeri ile bir ticaret platformu oluşturmayı planlıyor. Bu ticaret platformunun da SOL’a verilen öncelik ile kripto paranın daha da güçlenmesine neden olacağı düşünülmektedir. Solana coinin hâlihazırda düşük gaz ücretleri ve işlem hızındaki performans nedeniyle ETH’nin de önemli bir rakibi olduğu da düşünülmektedir.

Solana Coin’e Yatırım Yapmak Mantıklı Mı?

Günümüzde insanların yatırım alanları farklı bölümlere ayrılmıştır. Bu kapsamda yapıla yatırımların bir bölümü de Bitcoin’e kaymıştır. Bitcoin borsasının önemli kripto paralarından biri olan SOL, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonraki süreçte de yatırımcısının yüzünü güldürecek gözüküyor.

Solana coinin gelecek vaat eden kripto paralardan biri olduğu düşünüldüğünde bugün 158 $’a aldığınız kripto paranın gelecekte 5 bin $ olduğunu görebilirsiniz. Yatırım için ayırdığınız küçük bir meblağ ile ilerleyen süreçte önemli gelirler elde edebilirsiniz. Global piyasalarda işlem gören kripto paralara yüksek miktarda olmasa da düşük miktarda kaynak ayırıp şansınızı deneyebilirsiniz. Kim bilir belki de atacağınız akıllıca bir adımla önemli bir gelir elde edebilirsiniz.

 

Bitfeks

Yorum Yap

Yorum Yazmak için tıklayın