Anasayfa » Bitcoin, Bloomberg’e göre gelecek için bir değer kaynağı!
Bitcoin Kripto

Bitcoin, Bloomberg’e göre gelecek için bir değer kaynağı!

Bloomberg analist raporlarına göre Bitcoin’in küresel bir rezerv varlık olarak ortaya çıkmaya hazır olduğunu iddia ediyor. Bloomberg’in baş emtia stratejisti ve raporun yazarlarından biri olan Mike McGlone, bu iddiayı destekledi. Analiste göre, kriptoların kralı, doları tamamlayan küresel rezerv varlık olacak.

Gerçekten de, Bitcoin’in performansı, altın ve tahvillerinkinden çok daha üstün bir şekilde ilerliyor. Mart 2020’den bu yana, bitcoin yaklaşık %1190 değer kazandı ve bu, altındaki %25.93’lük artışın çok üzerinde.

 

Bitcoin, Bloomberg'e göre gelecek için bir değer kaynağı!

Bitcoin-Gold-Bonds endeksi, Grayscale Bitcoin Trust (GBTC), SPDR Gold Shares (GLD) ve iShares 20+ T – Bond ETF (TLT) fonlarından gelen verileri içerir. Bu 3 fon, yatırımcıların fiziksel varlıkları tutmak zorunda kalmadan piyasaya maruz kalmalarını sağlar. Yukarıda görebileceğiniz gibi, 2020’nin başından bu yana Wall Street kriterini (mavi) büyük bir farkla geride bıraktı. 

Ethereum 2023’te Bitcoin’i geçebilir

Raporun Eylül sayısı, 100.000 dolarlık BTC tahminini yineliyor . Bununla birlikte rapor, Ether’in (ETH) tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 5.000 $ seviyesinin üzerine çıkmasının Bitcoin’den daha kolay olacağını kabul ediyor.

Bitfeks

Yorum Yap

Yorum Yazmak için tıklayın