Anasayfa » Geleceğin devrim yaratacak kripto para birimi? SmartKey
Altcoin Genel Kripto

Geleceğin devrim yaratacak kripto para birimi? SmartKey

Geleceğin devrim yaratacak kripto para birimi? SmartKey

SmartKey projesi, zincir üstü verileri ve günlük zincir dışı hale getiren hizmetleri birbirine bağlayarak gelecekte bu değişimin kaynağında olmayı hedefliyor. SmartKey, çeşitli cihaz ve sistemleri Ethereum ve Waves ağlarına bağlama süreciyle (yeni başlayanlar için!), bu etkileşimde en büyük oyunculardan biri olma amacı güdüyor.

Akıllı şehir ölçeğinde, potansiyeller devasadır, çünkü birbirine bağlı teknolojiler her düzeyde, tüm hizmetlerde zaten kurulmuştur. Bu bağlamda, modern megalopolislerimizin düzgün çalışması için gerekli olan altyapının bir kısmının otomasyonuna hemen odaklanarak SmartKey doğdu.

 

Geleceğin devrim yaratacak kripto para birimi? SmartKey

 

Başlangıç ​​olarak, SmartKey, kullanım örneklerinin çok olduğu erişim sorununu ele alıyor : Araçların, köprülerin, asansörlerin, otel odalarının kilidinin açılması, hem ilgili ödemeleri otomatikleştirmeye hem de insani merkeziyetçi kimlik sayesinde açılan geleceğe uyum sağlamayı uzun vadede düşünün.

SmartKey, NFT’leri, protokol aracılığıyla bağlı cihazlara atanan benzersiz dijital anahtarlar olarak ele alır. Platform, Smart NFT adlı benzersiz erişim belirtecini oluşturmak için olağandışı teknolojileri birleştirir

Bitfeks

Yorum Yap

Yorum Yazmak için tıklayın