Anasayfa » Gemini Borsası, Kredi kartı tasarlayacak
Bitcoin Currency Market Genel Kripto

Gemini Borsası, Kredi kartı tasarlayacak

BERLIN, GERMANY - FEBRUARY 15: In this photo illustration model Bitcoins standing in front of Dollar bills on February 15, 2016 in Berlin, Germany. (Photo Illustration by Thomas Trutschel/Photothek via Getty Images)

Gemini kredi kartı, kullanıcıların Bitcoin ve diğer kripto para birimlerinde ödenen ödülleri kazanmalarını sağlayacaktır.

Gemini Borsası kullanıcıları artık Bitcoin’de (BTC) %3‘e kadar geri kazanmalarını sağlayan bir cryptocurrency rewards kredi kartına kaydolabilirler.

Winklevoss liderliğindeki değişim ve bekçi Perşembe günü yaptığı açıklamada, Gemini Kredi Kartı için bekleme listesinin artık açık olduğunu açıkladı. Bir duyuruya göre, yeni kart bu yıl daha sonra piyasaya sürülecek.

Gemini, daha önce American Express, JPMorgan Chase, Google ve Bitmex‘in ürün geliştiricileri tarafından yönetilen bir kripto ödemeleri başlangıcı olan Blockrize‘yi satın aldığını açıkladı. Blockrize’nin 10.000 kişilik bir bekleme listesi var ve onlar da Gemini kredi kartına erken erişim alacaklar.

Blockrize ve Gemini

Blockrize, Gemini’nin ikinci satın alımıdır. Kasım 2019’da, değiştirilemez bir jeton platformu olan Nifty Gateway‘i satın almıştır.

Gemini kurucu ortağı ve kripto etkileyicisi Tyler Winklevoss, yeni kredi kartının müşterilerin mevcut davranışlarını değiştirmeden “bitcoin’e yatırım yapmalarını kolaylaştıracağını ” söyledi.”

“Kriptoyu nasıl ve ne zaman satın alacağına karar vermek yerine, müşteriler günlük alımlarını yaparken bunu yapabilirler. Blockrize ekibini Gemini’ye ağırlamaktan ve ana akım kriptoya devam etmek için birlikte çalışmaktan heyecan duyuyoruz.”

Gemini’nin kartı sıradan bir kredi kartı olarak çalışır ve her eyalette ABD sakinlerine sunulacak. Kripto ödülleri otomatik olarak kullanıcının İkizler hesabına yatırılır.

Dijital varlıklar tüketici ilgisini artırmaya devam ettikçe, kripto odaklı kredi kartlarının önümüzdeki yıl daha da genişlemesi muhtemeldir. Visa ve BlockFi, kullanıcıları BTC ile ödüllendiren yeni bir kredi kartı başlatmak için bir araya geldi.

Bitfeks

Yorum Yap

Yorum Yazmak için tıklayın