Anasayfa » Coinlist Nedir? Ön Satıştan Coin Nasıl Alınır?
Currency Market Genel

Coinlist Nedir? Ön Satıştan Coin Nasıl Alınır?

Coinlist Nedir? Ön Satıştan Coin Nasıl Alınır?

Birçok insan, coinlist nedir sorusu üzerinden sistemle ilgili derinlemesine bilgi almak ve konuyu tam olarak kavramak ister. Temelde Coinlist, Amerika’daki Silikon vadisi temelli bir proje olarak bilinmektedir. Bir borsa olan Coinlist, kripto para birimleriyle ilgilenen birçok insanın ilgisini üzerine çekmektedir.

2020 yılından beri kullanıcılar ve yatırımcılara hizmet vermekte olan Coinlist borsası, çeşitli özellikleri de bünyesinde barındırmaktadır. Peki ama coinlist nedir ve ön satıştan coin alınabilmesi için yapılması gerekenler tam olarak nedir?

Coinlist Nedir?

Amerika’da Silikon Vadisi merkezli bir proje olan ve kullanıcı ile yatırımcılara hizmet vermekte olan coinlist, kripto para borsası olarak 2020 yılından beri faaliyetlerini sürdürmekte olup insanların ilgisini üzerine çekmektedir. Bu nedenle coinlist nedir, ne zaman kuruldu vb. soruların gündemde yer aldığını ve pek çok insan tarafından ilgi çektiğini söylemek olanaklıdır.

Coinlist Ne Zaman Kuruldu?

2017 yılında kurulan coinlist, birçok insan tarafından bilinen bir kripto para borsasıdır ve yatırımcılar ile kullanıcılara hizmet sunmaktadır. Birçok insan, Coinlist ön satış nedir vb. konuları merak etmekte olup bu konularda çeşitli araştırmalar yaparak konuyu derinlemesine bir şekilde kavramaya çalışmaktadır.

Coinlist Sahibi Kim?

Pavul Davison, coinlist olarak adlandırılan girişimin ölçeklenmesine yardım eden isimlerden biri olarak bilinmektedir. Hatta 1 yıldan daha fazla olacak şekilde şirketin CEO’su olarak çalışan Davison, pek çok önemli fikrin de sahibi isimlerden.

Coinlist Nedir? Ön Satıştan Coin Nasıl Alınır?

Coinlist Giriş Nasıl Yapılır?

Coinlist giriş nasıl yapılır sorusu, coinlist nedir sorusunun tam anlamıyla cevaplandırılabilmesi adına kritik öneme sahip. Kripto para borsalarından biri olan ve çeşitli coinleri bünyesinde barındıran coinliste sorunsuz bir şekilde giriş yapılabilmesi için genel olarak aşağıdaki gibi sıralanabilen adımların uygulanması gerekmektedir:

  • Siteye gidiniz ve ardından doldurmanız gereken bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Sitenin istediği bilgiler; isim-soy isim, e-mail adresi, şifre ve şifre onaylamadır.
  • Bu alanları eksiksiz ve doğru olarak doldurduktan sonra coinlist hesabını açmış olacaksınız.

Yukarıdaki gibi sıralanabilen adımların sırası ile uygulanması sonrasında kullanıcılar, coinlist üzerinden hesap açarak coin alımlarını gerçekleştirebilir. Hesap açma adımlarından da anlaşılabileceği üzere sitede hesap açmak oldukça kolay.

Coinlist Kimlik Doğrulama Nasıl Yapılır?

Coinlist hesabı açan kişiler, istenilen işlemleri sırasıyla uygulayarak coinlist kimlik doğrulama uygulamasını gerçekleştirebilir. Bunun için site, kullanıcılardan şu bilgileri ister:

  • C. kimlik kartınızın ön yüzü
  • C. kimlik kartınızın arka yüzü
  • Yüzün ön kameraya taratılması

Yukarıdaki adımlar, kişilerin kimlik doğrulama işlemlerini hızlı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilmesini olanaklı hale getirmektedir. Bu onaylama işlemi sonrasında coinlist, bir de 2FA doğrulama olarak adlandırılan bir doğrulama isteyecektir. 2FA doğrulama için genel olarak aşağıdaki gibi sıralanabilen adımların gerçekleştirilmesi gerekir:

  • Account ve ardından Security butonlarına tıklayınız.
  • Karşınızda çıkan ekranda bulunan karekod 2FA uygulaması üzerinden okutunuz.
  • Ardından telefonunuza 6 haneden oluşan bir kod gelecek ve bu kod, coinlist giriş için sürekli gerekli olacak.

Bu işlemlerin tamamlanması ile birlikte coinlist kimlik doğrulama ve 2FA doğrulama işlemleri tamamlanmış olacaktır.

Ön Satıştan Coin Nasıl Alınır?

Ön satış üzerinden coin alınabilmesi için Tokes Sales butonu seçilmeli. Belirtilen işlemlerin sırası ile uygulanması sonrasında ön satıştan coin alınabilmekte. Coinlist ile ilgili pek çok hususun merak edilmesi, özellikle yatırımcıların bu kripto para borsasını kullanması ile ilgili bir durumdur. Kullanıcılar ve yatırımcılar, borsayı yakından tanıyarak yatırımlarını borsa üzerinden sorunsuz bir şekilde gerçekleştirme şansı elde etmektedir.

Bitfeks

Yorum Yap

Yorum Yazmak için tıklayın