, , ,

Fireblocks, coinbase’in kurucu ortaklarını Yönetim Kuruluna ekledi

Coinbase kurucu ortaklarının Fireblocks Yönetim Kuruluna eklenmesi, 30 milyon dolarlık bir fonlama turunu izledi.

Dijital varlık güvenlik platformu Fireblocks, yakın tarihli bir finansman turundan sonra Fred Ehrsam‘ı Yönetim Kuruluna ekleyeceğini açıkladı.

Açıklamada, Fireblocks, kripto değişimi Coinbase‘in kurucu ortağı Ehrsam‘ın, küresel operasyonlarını genişletmek için 30 milyon dolarlık bir fon turundan sonra firmaya Yönetim Kurulu üyesi olarak katılacağını söyledi. Ehrsam, 2017’te Coinbase’den ayrıldı ve kripto yatırım firması Paradigma’yı kurdu.

Ehrsam,” Fireblocks, yeni dijital varlık operasyonları kurmak veya mevcut olanları ölçeklendirmek isteyen herhangi bir işletme için go-to haline geldi ” dedi.

“Fireblocks ağının ve ekibinin geçen yıl olağanüstü büyümesi, kurumsal ve kurumsal müşteriler için açtıkları muazzam değeri kanıtlıyor.”

Fireblocks, bu yıl güvenli varlık Transfer ağını başlattı ve kurumların varlıkları zincir üzerinde daha verimli bir şekilde aktarmasına izin verdi. Platform ayrıca kısa bir süre önce 2019’dan bu yana 150 milyar dolardan fazla transfer varlığına sahip olduğunu açıkladı.

Revolut, Celsius, BlockFi, PrimeTrust, Genesis ve Nexo gibi şirketlerin Fireblocks’un kripto cüzdan altyapısını kullanarak yeni dijital varlık hizmetlerini genişlettiği veya başlattığı bildirildi.

Bir cevap yazın