, , ,

Binance.US CEO, kriptoyu ‘kibirli’ hale getirmeyen şirketleri çağırıyor

CEO, dijital varlıkları işletmeler için “pandemik dirençli” bir çözüm olarak nitelendirdi.

Kripto Borsası BİNANCE‘IN Amerika Birleşik Devletleri şubesinin CEO’su Catherine Coley, kripto kabulünün işletmelerin ileriye doğru “pandemik dirençli” olmasının tek yollarından biri olabileceğini söylüyor.

Bloomberg’in Odd Lots podcast‘inde Joe Weisenthal ve Tracy Alloway ile yapılan röportajda Coley, kripto’nun yatırımcıların e-ticaret işlemlerine katılabileceği, yeni işletmeleri yönetebileceği ve ipotek gibi diğer gerçek dünya uygulamalarını “spekülasyonun ötesinde kullanımlar” sunma yeteneğine sahip olduğunu söyledi:

“Önümüzdeki beş yıl içinde bir şirket kuruyorsanız ve dijital varlıkları bir bileşen olarak görmüyorsanız, buna cahil bir şekilde giriyorsunuz. Bu, pandemiye dirençli bir evlat edinme vakasıdır.”

CEO, ileriye dönük olarak, şirketlerin ipuçlarını kripto para biriminden almaları gerektiğini söyledi; bu da para hakkında konuşmaları ortalama bir kişi için daha sindirilebilir hale getirdi, aynı zamanda geleneksel finans alanındaki profesyoneller için daha erişilebilir hale getirdi.

Coley,” bu, finansmandan önemli ölçüde farklı bir kitleye ulaşan bir endüstri ” dedi. “Kripto yüzünden sokaklardan uzak durmayı başardım ve insanların hafife aldığı çok fazla fayda var.”

Coley şirketin CEO’su olarak görev yaptı. Binance.US 2019‘dan beri. Geçtiğimiz ay borsa, faaliyetlerini Florida, Alabama ve Gürcistan‘a genişletmek için düzenleyici engelleri kaldırdığını açıkladı. Yeni mevzuat, değişimin 2021 yılına kadar ABD’deki tüm tüccarlara kapılarını açmasını mümkün kılabilir.

Bir cevap yazın