, ,

Bitcoin 28k$ ‘ a ulaşacak ve düzeltecek, ardından altı rakamı vuracak-Max Keiser

Wall Street emektarına göre, bitcoin fiyatının şu ana kadar 11.380 $ ‘ a ulaşan mevcut dalgalanması, tüm zamanların en yüksek seviyelerinin ötesine devam edecek.

Bitcoin (BTC), 28.000 $ ‘ a ulaşana kadar büyümeyi durdurmayacak, Max Keiser, en büyük kripto para biriminin haftada %20’den fazla kazandığına inanıyor.

27 temmuz’daki bir dizi tweet’de, keiser raporunun ünlü açık sözlü sunucusu, BTC/USD‘nin 30.000 $ ‘ a yakın bir düzeltme döneminden sonra altı rakamı hedef aldığını tahmin ediyor.

Peter Schiff ” beynini kusuyor”

Keiser, bitcoin’in sürprizlerle dolu bir gün boyunca 11.200 $ ‘ ı geçmesiyle ilgili bir tahmin yaptı. Bizim bildirdiğimiz gibi, 10.000$ birkaç saatten daha uzun süre dayanmayı başardı ve veriler bu son beş rakam yolculuğunun 2020’de diğerlerinden daha güçlü olduğunu gösterdi.

Keiser,” bir geri çekilme görmeden önce 28.000 dolar oyunda – ve sonra 6 rakamlarına gidiyoruz ” diye özetledi.

İyimserliği ve btc’ye diğer kripto para birimlerine göre ağır tercihi ile tanınan Keiser, gold bug Peter Schiff’te bir tokatlama yaptı. ABD doları karşısında tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşan altınları kutlayan Schiff, daha önce Bitcoin’in yükselişini reddetmişti.

Pazar günü YouTube kanalında Morgan Creek Digital‘in kurucu ortağı Anthony Pompliano ile yaptığı tartışmada” Bitcoin için hazırlandı ya da kapatıldı — şimdi 10.000 dolar tutmalı ” dedi.

Keiser, bunun için çok az zamana sahipti ve Schiff’in diğer argümanları, aslında, bitcoin şüphecisinin altın seçiminden gizlice pişman olduğunu iddia etti.

Aynı tweet,” bir yerde, @PeterSchiff şu anda beynini kusuyor ” diyor.

analyst: BTC fiyatı “çok ilginç ” oluyor”

Pazartesi günü belirtildiği gibi, altın, ABD doları zayıfladıkça varlıklar arasında etkileyici bir performans gören güvenli bir liman patlamasının bir parçası.

Federal Rezerv’den para arzını şişiren bir başka dev teşvik enjeksiyonu, jeopolitik gerilimler ve devam eden koronavirüs salgını ile yatırımcılar arasında huzursuzluk yaratmak için birleşti.

Basın zamanında, BTC / USD, bir gecede 10,730 $ ‘lık yerel yüksek seviyesine ulaştıktan sonra 11,380 $’ lık bir daire çiziyordu.

Bununla birlikte, Cointelegraph Markets analisti filbfilb için, destek olarak biraz daha düşük seviyelerde bile, bitcoin için bir dönüm noktası olacak ve $10,500 daha önce ciddi bir direnç işaret ediyor.

“Koparma! Destek olması gereken seviye 10.500 dolar… sonra… sonra işler gerçekten ilginç hale geliyor, ” diye telegram ticaret kanalında yazdı.

Bir cevap yazın