,

Ethereum’un 5.Yıldönümü! USDT ve DeFi’ye Odaklanmak lazım.

Sektör uzmanları, Tether ve Merkezi Olmayan Finans tokenlerinin, Blockchain’in 30 Temmuz’daki beşinci yıldönümü yaklaşırken Ethereum’un geleceğinde büyük roller oynayacağını söylüyor.

“Ethereum tabanlı Tether, blockchain alanında büyüyen girişimleri ve yeniliği destekliyor ve güçlendiriyor.”

Ardoino, “DeFi’nin son dönemdeki artışının, sektördeki gelişmeleri gerçekten merkezi olmayan bir şekilde şekillendirecek daha fazla DeFi finansman ürününe ve projesine dönüşebileceğini umuyoruz” dedi. “USDT, DeFi’deki en büyük ve en hızlı büyüyen sabit paralar arasında yer alıyor ve Tether’in bu alternatif finansal sistemi desteklemede önemli bir rol oynamaya devam etmesini ve DeFi’nin rezerv para birimi olarak kalmasını sağlayacağız.”

Tether (USDT), Ethereum tabanlı stabilcoinler arasında %78’lik bir pazar payına sahipti.

CTO, OMG Network Plazma yan zincirinin “Ethereum blok zincirindeki basıncı ve ağ yükünü hafifletmesine yardımcı olmak” için bir önlem olarak gösterildi.

Ethereum 2.0’ın piyasaya sürülmesi

Son işlem maliyetlerindeki artışa ve bildirilen ağ tıkanıklığına rağmen, bazı endüstri yetkilileri bir çözüm olarak blok zincirine bir sonraki yükseltmeyi arıyor.

MyEtherWallet’in kurucusu ve CEO’su Kosala Hemachandra, ETH 2.0 güncellemesinin “merkezi ölçeklendirme çözümleriyle rekabet edebilecek güvenli ve sürdürülebilir bir sistem oluşturarak blockchain teknolojisinin tanımını değiştireceğini” söyledi.

10 Temmuz’da bir Reddit Bana Her Şey Sor (AMA) ‘ya göre, Ethereum araştırmacısı Justin Drake, ETH 2.0’ın Ocak 2021’e kadar başlayabileceğini söyledi. Bununla birlikte, Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin, çıkış tarihini Kasım 2020’yi olarak görüyor.

Bir cevap yazın