,

Ünlü Milyarderden Bitcoin Tahmini; ’’ Fiyatı Sıfır Olacak’’!

Bitcoin analizleri yaparken şok eden ünlü milyarder sıfır seviyelerini görüleceğini ifade etti. Bitcoin’in dünya genelinde sayısız yatırımcı bulunuyor. Yatırımcılar arasında büyük kazançlar elde eden hatta BTC yatırımları ile zengin olanlar bile yer alıyor.

Ünlü Milyarderden Bitcoin Tahmini; ’’ Fiyatı Sıfır Olacak’’!

Çünkü Bitcoin dijital para birimi olarak doğru analizler ile gerçekten büyük kazançlar sağlıyor. Pandemi nedeni ile piyasalarda yaşanan daralmalara ve düşmelere rağmen BTC kendini çok iyi korumayı ve stabil kalmayı başarmıştı. Ancak ünlü milyarder ve BTC yatırımcısı olan Jim Rogers’in yeni analizi diğer yatırımcıları biraz hayal kırıklığına uğrattı. Rogers Bitcoin için nasıl bir analiz yaparak ön görüde bulundu?

BTC gerçekten sıfır seviyesini görecek mi* Yatırımcılar zarar edecek mi? Bu dönemde BTC yatırımı yapmak mantıklı mıdır? Bu ve benzeri sorular Rogers’ın açıklamasından sonra en çok araştırılıp yanıtı aranan sorular oldu. Biz de sizler için tüm bu sorulara ünlü analistin cümleleri ile yanıt vererek kaleme aldık. İşte merak ettiğiniz tüm ayrıntılar içeriğimizin devamında yer alıyor. Detaylar…

Hükümetlerin Silahlı Olması Kripto Parayı Bitirebilir!

Ünlü milyarder ve yatırımcı Jim Rogers sadece Bitcoin için değil Altcoin’ler için de yeni analizlerini paylaştı. Fakat bu kez pek de iç açıcı analizleri olduğu söylenemez. Rogers’in aksine diğer analizciler ise yakın süreçte Bitcoin’in 11.000 Dolar seviyelerine çıkacağını ön görüyor. Fikir ayrılıklarının yaşandığı analizler için Rogers’in açıklaması şu şekilde yer buluyor;

‘’ Kripto parayı tercih eden herkes kendi hükümetlerinden çok daha akıllı olduklarını düşünüyorlar. Aslında bu konuda çok haklı olduklarını da düşünüyorum. Ancak devletler kripto para yatırımcılarının sahip olmadığı farklı bir şeye sahipler yani silahlara… benimde kripto paraların yok olacağını düşünmemin nedeni işte tam da budur. Yani hükümetlerin silahlı ve güçlü oluşudur’’ diyerek son verdi.

Ünlü milyarderin yorumuna bakıldığı zaman aslında Bitcoin için ve diğer kripto paralar için inancının tam olduğu fakat hükümetler ve yatırımcılar arasında bir güç farklı (silah) olduğu yatıyor. Aynı zamanda ünlü milyarder Bitcoin’in sadece bir tür kumar olduğunu düşünmesi de bazı analistleri ve yatırımcıları şaşırtıyor. Oysaki tıpkı dolar ve euro, altın gibi kendi borsası olan bir dijital para birimidir.

Ünlü analist ve milyarderin haklı çıkıp çıkmayacağı ise önümüzdeki süreçte belli olacaktır. Özellikle karşıt düşüncedeki analistler bile bu konuda doğruluğun olup olmayacağını merak ediyor.

Bir cevap yazın