,

Messari Şirketinden Bitcoin İçin İç Açan Açıklama!

Bitcoin bilinen ve en çok tercih edilen kripto paralar arasında yer alıyor. Yatırımcılarının dünyanın her tarafında yer aldığını söylemek yanlış olmayacaktır. Öyle ki çok sayıda ünlü milyarderin de yatırım arcı olarak Bitcon’in tercih ettiği herkes tarafından artık biliniyor.

Messari Şirketinden Bitcoin İçin İç Açan Açıklama!

BTC borsasını önümüzdeki süreçte neler beklendiği tüm küçük ya da büyük yatırımcılar tarafından merak ediliyor. Yaşanan gelişmeler doğrultusunda analizler yapan finans uzmanları, ekonomistler ya da ünlü milyarderler bazen iç açıcı bazen de aksine olan gözlemlerini ortaya atıyor. Ancak Messari şirketi bu konuda olumlu bakış açısını yansıtan analizlerini paylaştı.

Dünyaca ünlü olan veri toplama şirketi Messari son dönemde Bitcoin için iç açan çarpıcı açıklamalar paylaştı. Bitcoin’in trilyon dolarlık bir Pazar haline gelebileceği nedenlere değinerek yatırımcıların yüzünü güldüren açıklamalara yer verdi. Peki, bu durum için hangi nedenlerin sağlanması gerekiyor? Bitcoin ile yatırım yapmak önümüzdeki süreçte mantıklı mıdır? Gerçekten BTC hangi seviyelere çıkacak? Bu ve benzeri merak ettiğiniz soruların ayrıntılı yanıtları için en doğru adrestesiniz. Hem Messari şirketinin olumlu analizlerini hem de herkesin merak ettiği temel soruların yanıtlarına tek içerikte yer vererek kaleme aldık. İşte tüm ayrıntılar sizlerle…

Bitcoin İçin Ryan Watkins Araştırma Yaptı!

Önceki haftalarda dünyaca ünlü yatırımcı Paul Tudor Jones Bitcoin2e yatırım yapmaya başladığını açıklamıştı. Ancak ne kadar yatırım yaptığına dair net bir açıklamada bulunmasa da servetinin %1’lik kısmını yatırdığını dile getirmişti. Bu hamlenin ve açıklamanın üzerine Messari şirketinde yer alan Ryan Watkins önümüzdeki süreçte Bitcoin’in durumu için derin bir araştırma başlattı. Araştırmasının sonucunda ise şu şekilde kısa bir açıklamada bulundu;

“Yapılan %1’lik Bitcoin yatırımı bile Bitcoin piyasasının bir anda 1 trilyon doların üzerine çıkmasına neden olabilir. Bu nedenle diğer yatırım gurupları kurumsal yatırımlar söz konusu olduğu zaman büyük heyecan yaşamakta haklılardır. Herkesin aynı şekilde yatırım yaptığını varsayarsak aslında%1’lik paydanın bile Bitcoin için büyük olumlu yükseliş etkileri göstereceği görülebilir’’ dedi.

Aynı zamanda açıklamasına devam eden Watkins genelde kurumların kendi müşterileri adına Bitcoin yatırımları yaptıklarını dile getirdi. Bu yatırımların daha karlı olduğunu ve güven temelli olduğunu da ifade etti ve daha düşük riskli yatırımlar yapıldığına da vurgu yaptı. Genel olarak bakıldığında ise yatırımcıların riskleri üstlenmediğini de söyledi. Araştırmanın net sonucuna göre ise BTC’nin 50 bin dolar seviyelerini bile görebileceği ön görülüyor dedi.

Bir cevap yazın